Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fifa 16 ultimate team online...

Takika123 kérdése:

Fifa 16 ultimate team online draft! Ehhez kapcsolodna a kerdesem. Tegnap jatszottam 2 meccset egyet nyertem egyet nem es azota nem engedi azt irja kell 15000fifa coint meg ilyesmi akkor azt kikell gyujteni csak mert az sok ido vagy mashogy nem lehet?

Figyelt kérdés
Vagy van valami idokorlat mert jo az ultimate team de a kedvencem az a draft!Ja amugy kezdo vagyok az ultimate team-ben tegnap kezdtem !

2016. júl. 23. 13:00
 1/2 anonim válasza:
ha akkor írja ki amikor be akarsz lépni a utbe akkor nem tudom de ha a draftnál írja ki az azért van mert az annyiba kerül remélem tudtam segíteni.:)
2016. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen amikor az ultimate teamben a draftnal belepek es ott irja !

akkor az elejen az a ket meccs csak ilyen izelito volt hogy tudjam milyen ??

2016. júl. 24. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!