Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a fajta tok...

Szerintetek ez a fajta tok veszelyes a telefonra?

Figyelt kérdés

Szerintem nem tesz jot neki, mert ugye a ragaszto forro es hiaba van ott a sutopapir, szerintem artalmas, de legyszives javitsatok ki, ha nem. Megeri ezt megcsinalni?


[link]



2016. aug. 2. 10:41
 1/3 anonim válasza:
94%
Én megcsináltam, nekem nagyon bejött. Sütőpapírról nem jött le, én szilikon papírral csináltam, arról simán lehet tudtam szedni, és a telefonoknál sem lett semmi baja. Ha sütőpapírral próbálod, szerintem először próbáld csak simán, hogy lé tudod e szedni arról, ha nem megy, szerezzen szilikon papírt. Összefoglalva, ha szilikon papírral csinálod, akkor nem ártalmas, és megéri.:)
2016. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nyugodtan csináld meg de eleg szarul néz ki
2016. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem lesz baja a telefonnak, én is ilyet csináltam mert az enyémre nem kapható itthon tok :)
2017. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!