Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Feltaláltam valami világmegvál...

Feltaláltam valami világmegváltó dolgot! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kitaláltam egy olyan generátort amihez nem kell se szél se nap, se víz és más egyéb megújuló/nem megújuló erőforrás. Számításaim szerint működik is, és minden felmerülő bakit kijavítottam.


Azonban nincs pénzem megvalósítani az ötletet, de nem is szeretnék ilyen-olyan cégekhez fordulni segítségért. Mit tudnék tenni az ötletem megvalósításához?


Illetve azt se szeretném hogy a különféle olajkitermelő cégek/erőművek "eltüntessenek" az útból (remélem értitek).


Előre is nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat.



2016. aug. 2. 19:02
1 2
 11/20 Szirty ***** válasza:
Mennyi pénz kellene a megvalósításhoz?
2016. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A prototípushoz körülbelül 450000-500000Ft kéne.
2016. aug. 2. 21:20
 13/20 anonim ***** válasza:
profidis fapolós kölcsön
2016. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
És mennyi áramot termelne?
2016. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Szirty ***** válasza:
Ennyit problémamentesen vehetsz fel kölcsön formájában.
2016. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Szirty ***** válasza:

Pénzhez jutni nem nehéz.

Visszafizetni! Na azt van hogy nehéz....

Te hogy látod ezt?

2016. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Csak azt mond meg nekem miből lesz villamosenergia? Mert az a semmiből nem nagyon szokott keletkezni.

De figyelj, nekem nyugodtan írhatsz, van vagy két örökmozgó a kertben...és még életben vagyok :)

2016. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Semmiből nem lehet energia, én arra tippelek, hogy rádióhullámokból csinál energiát, ami illegális(talán pécsi vagy miskolci fiatalokat meg is büntettek)
2016. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Ha feltaláltál valamit, nézzed végig és mindenre választ kapsz!

https://www.youtube.com/watch?v=UN6nGCQzUsM

2019. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Egyébként pedig attól függ mit találtál fel!

Mert más az út: Emberiségért, vagy szimpla tudományért.

Tehát: Ha feltaláltál egy plazma tévét, hifit, spanyolviaszt, akkor az utad, a só, vagyis szabadalmi hivatal, stb stb, sablon procedúra végig járása, vagy levédik, vagy el lopják vagy nem. Vársz a sorodra, kérjük a következőt. HA: Ha feltaláltad a fúziós erőmű vázlatát, vagyis a gazdaságos villanyt, tehát az emberekért szolgáló a találmányod, az utad a következő:

Önkormányzat, szintén tortúra, DE, védve leszel, nem kell szabadalom, senki nem lopja el, ha te találtad fel, akkor a TIED! Kapsz Nobel díj blabla. DE: Nézd végig és megkapod a választ mindenre: https://www.youtube.com/watch?v=UN6nGCQzUsM

2019. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!