Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Feltaláltam valamit, hogyan...

Feltaláltam valamit, hogyan szerezzek rá pénzt?

Figyelt kérdés

Feltaláltam egy szerkezetet, az első prototípus legyártására, és tesztelésére 11millió forint kellene, a gond csak az, hogy a levédetésre ráment minden pénzem.

Amerikában rengeteg ember az interneten keresztül gyűjt a találmányaira pénzt, hogyan csinálják?

Illetve milyen ötleteitek vannak a pénszerzésre?


2016. júl. 3. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi ez a szerkezet ha kérdezhetem?.... Tudod, a mai világba már mindent csinálnak...
2016. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, amúgy a kickstarter ilyen oldal, ott szerezhetsz rá pénzt, ha amerikában vagy, vagy más támogatott országban, jelenleg ez magyarországon nem elérhető
2016. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ma már hétköznapi ember-fia nem talál fel semmit, amit eddig nem fedeztek fel.

Sajnálom, de kicsi annak a valószínűsége, hogy valami áttörőt alkottál.

Viszont a lelkesedésed lenyűgöző.

Persze remélem hogy tévedek, de azért nem egy Z-generációs Teller Ede vagy.

2016. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kickstarter, indiegogo, satöbbi.
2016. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdés nyilvánvalóan kamu, ugyanis azt írod, hogy az első prototípusra kellene a pénz, tehát jelenleg nincs semmid, csak pár ötleted, esetleg terved.

Ilyesmit pedig nem lehet levédetni, így minden pénzed sem mehetett el rá.

2016. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még ha nem is mindenki hiszi el.....

2016. júl. 3. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szabadalmat vagy minta oltalom igénylést indítottál? MO.-n?
2016. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha a találmányod az emberiséget fogja szolgálni, pl. fúziós erőmü, vagy térhajtó mű, a pénzel neked nem lesz gondod, abba te biztos lehetsz. De ha valami spanyolviszt, akkor neked kell megoldanod. Tehát:

attól függ mit találtál fel!


Mert más az út: Emberiségért, vagy szimpla tudományért.


Vagyis: Ha feltaláltál egy plazma tévét, hifit, spanyolviaszt, akkor az utad, a só, vagyis szabadalmi hivatal, stb stb, sablon procedúra végig járása, vagy levédik, vagy el lopják vagy nem. Vársz a sorodra, kérjük a következőt. HA: Ha feltaláltad a fúziós erőmű vázlatát, vagyis a gazdaságos villanyt, tehát az emberekért szolgáló a találmányod, az utad a következő:


Önkormányzat, szintén tortúra, DE, védve leszel, nem kell szabadalom, senki nem lopja el, ha te találtad fel, akkor a TIED! Kapsz Nobel díj blabla. DE: Nézd végig és megkapod a választ mindenre: https://www.youtube.com/watch?v=UN6nGCQzUsM

2019. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!