Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » NCora-ra regisztráltam de...

Xxxx18 kérdése:

NCora-ra regisztráltam de eggyáltalán nem használom, és vonja le a pénzösszeget amit registrációnál írt. Meddig fogja még ezt az összeget levongatni? Vagy mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
nCora
2016. aug. 4. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Téged elég f*aszán átvertek.

Az eredeti ncore pont cc oldalra nincs fizetős regisztráció.

2016. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
arra regisztráltam az tuti
2016. aug. 4. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor mondd le!
2016. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Linkeld már azt az ncore oldalt. Mert én is nem rég regisztráltam, de nem kellett semmi sms-t küldeni vagy bankkártyán keresztül fizetni. Így nem is vonogat le semmit.
2016. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jól átvertek wuhaha
2016. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az eredeti igazi ncore kezdőoldalán regisztráció menüpont sincs, mivel az oldal zárt és meghívásos alapon működik. Szóval egy kamu regisztrációért fizetsz pénzt.
2016. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az eredeti nCore-on csak támogatásként tudsz fizetni. Bekerülni csak meghívóval lehet. Kamu oldalra regisztráltál. Az eredeti oldal .CC (vagy nu)
2016. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól átbasztak, mennyit fizettél eddig a semmire?:D
2016. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!