Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Steam cserevárakoztatás help me!?

Dave.H kérdése:

Steam cserevárakoztatás help me!?

Figyelt kérdés
a napokban tettem valakinek egy csereajánlatot és elfogadta de valami cserevárakoztatást ír. utána néztem és tájékozottabb lettem és nem zavar annyaira az a 15 nap csak arra lennék kiváncsi hogy 15 nap után megkapom e a tárgyamat amit cseréltem ? vagy kell valamit csinálnom hogy eltűnjön a várakoztatás és megkapom egyből?

2016. aug. 5. 12:50
 1/3 papics ***** válasza:
Én a helyedben letölteném a telefonomra a steamet és ott bejelentkeznék, mert nem az a lényeg hogy te türelmes vagy e, hanem akivel cserélsz az türelmes e. Ha igen akkor megkapod természetesen, csak ne legyen megszakítva, mert akkor is meg kell várnod a 15 napot :/
2016. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tehát azt tanácsolod jelentkezzek be telefonról? csak azér kérdezem mert már gondoltam rá csak itt is mint minden uj bongeszonel es oldalnal ha bejelentkezek uj eszkoznek erzekeli ami igaz is es ha uj eszkozrol jelenztkezek be ugy tudom hogy 30 napig nem lehet tranzakcióm és napig nem tradelhetek vagy valami ilyesmi.és még egy olyan kérdésem lenne hogy ha bejelentkezek telefonrol akkor megszűnik a várakoztatás?

bocs azert hogy neha irtam ekezetet neha nem es azert is hogyha valamelyik itteni kerdesemre valaszoltal valaszban de nehéz a felfogásom :D de amugy köszi azt a választ és ezt is

2016. aug. 5. 13:07
 3/3 papics ***** válasza:
hát a 30napra nem emlékszem, de szerintem megéri hogy hamarabb túlesel rajta.
2016. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!