Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Viz álló telefon, minek?

Viz álló telefon, minek?

Figyelt kérdés
Ki viszi vizbe a telefont, vagy a hülyéknek találták ki, akik benne hagyják a nadrágukba mosásnál ? Nem értem, mi értelme ? Most ezzel is csak inkább felvágni lehet, státusz h húú de vagány, van pénze, hogy ilyen telefonja van? De tényleg, Átlag embernek minek ?
2016. aug. 8. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor jol jon pl wcbe beleesik pocsojaba, esoven is lehet hasznalni stb. De vizbe en nem nagyon vinnem be
2016. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt a hatást ugyanúgy ellehetne érni egy sima telefonnal is beletéve egy légmentes tasakba
2016. aug. 8. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, mennyien ejtik bele vízbe a telefonjukat, máris nem kérdeznél ilyent. Amúgy meg elég az esős időszakra gondolni - ilyenkor nem mindenki tud találni eső mentes helyet, hogy ott kapja elő a telefonját.
2016. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem a Nokia telefonom - nem tudom hogyan - belebukfencezett a kád vízbe... persze lehet mondani, hogy ne vigyük fürdőbe a telót.
2016. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó hát meg esik persze, de 1 az 1000hez. Amúgy meg esőbe.. nekem sima telóm van esőbe is használtam, érte pár csepp, még se lett semmi baja. Na meg nem esőbe kell telefonozni. Szerintem olyan fölösleges, csak egy jó marketing fogás.meg luxus, mintha nem birná ki az ember és olyan nagyon fontos lenne hogy esőbe telefonozzon.. de ez is abnormális, reklámba is kint ázik vele a csávó..

Egyszer láttam hogy plázába vizbe tették, szökőkútba, és ott csodálták meg fényképezték, mintha nem láttak még volna telefont úgy csodálták.

De az is h valaki csak emiatt vegyen hogy élvezkedjen rá hogy nem romlik el vizbe.. elég idétlen. Kiváncsi lennék hányan vesznek.

2016. aug. 8. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mindent kimagyarázol, akkor meg minek teszed fel a kérdést? Neked nem kell és ezzel le is van tudva az egész.
2016. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor már az okostelefonnak mi értelme? Meg a mobilnak? Anélkül is lehet élni. Mint ahogy pl. lehet élni TV, számítógép, autó, Nike ruhák, és még nagyon sok minden más nélkül. De ha egyszer vannak, és kaphatóak, az emberek pedig örülnek, hogy lehet nekik olyan, akkor miért ne?

Mindenki azt vesz meg, amit akar, és arra használja, amire akarja.

Nem tudom, miért vagy ennyire felháborodva, már nagyon sok vízálló telefon kapható, és nem drágábbak, mint a többi.

És még soha, egyszer sem hallottam senkitől, hogy HÚÚÚ HALLOD, NEKEM VÍZÁLLÓ ÁM A TELEFONOM, DE MENŐ VAGYOK!

Kb. a világon eddig már pár milliárd telefon halálát lelte vízbeejtés következtében, így a vízállóság egyáltalán nem hülyeség.

Igen, van, aki a zsebében felejti. És? Van, aki beleejti a mosdóba, kádba, wc-be. És? ŐK az átlag emberek.

Sokan beviszik magukkal a medencébe, tóba, hogy fotókat készíthessenek vele.

Ha szakad az eső, akkor is jó, ha vízálló, mivel sok telefon 1 csepp víztől megpusztul. De ez igaz akkor is, ha bármi ráborul. Ami szintén gyakran megesik.

És ha már itt tartunk, én mostam már le telefont, miután ráöntöttek valami retket, ami egy papírzsepivel nemigen jött volna le.


De kedves kérdező, ha ilyen baromi frusztrált vagy, hogy mások vízálló telefonján mérgelődsz, akkor keress magadnak valami hobbit, vagy egy jó pszichológust, mert nem normális dolog ezen hisztériázni.

2016. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!