Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fekete képernyő, nem lehet...

Fekete képernyő, nem lehet bekapcsolni a laptopot! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egy Lenovo flex 2 laptopom van,soha semmi probléma nem volt vele (kivéve amikor én elrontottam valamit,de az hamar megoldódott),a napokban azonban egyik pillanatról a másikra fogta magát, és kikapcsolt..azóta nem lehet bekapcsolni,és úgyegyáltalán semmire nem reagál. Nem töltöttem le semmit,semmi új nem volt a gépen,éppen ezért fogalmam sincs mi leheta probléma.

2016. aug. 9. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A rossz Windows10 frissités is okozhatta, ha van optikai meghajtód, akkor Live CD-vel el lehet inditani.

[link]

2016. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát többek között ezért kiforratlan, félkész vacaknak minősítettem és nem telepítettem a Windows10-et. Maradt a Win7, AMD procis egyébként és 3 éves.
2016. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De már elég régen frissítettem,létezik,hogy pont most megy tönkre? Optikai meghajtóm sajnos nincs,mivel kisebb a gép. De köszönöm a válaszokat!!
2016. aug. 9. 13:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott a probléma,kiderült, hogy a C-meghajtó megtelt és ezért nem lehetett bekapcsolni.
2016. aug. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!