Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell 2 monitort összekö...

Hogyan kell 2 monitort összekötni egy géppel?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem már de amit találtam ott vagyy nem normálisan mondták el vagy angol volt.

2016. aug. 14. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnézed, hogy milyen kimenetek vannak a gépen, és milyen bemenetek vannak a monitoron, és annak megfelelő kábelekkel rákötöd a gépre a monitorokat. Ez lehet HDMI, VGA, DVI kábel. Utána beállítod a Vezérlőpult==>Képernyő beállításoknál.
2016. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neharagudj kifejtenéd? Tehát azt mondod, hogy a gépemnek 2 HDMI bemenetűnek kell lennie és mindakettő monítort rákötöm a HDMI-vel? vagy hogy?
2016. aug. 14. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
kell hozá 2 kabel (akár hdmi, akár vga, akár dvi), de pl. ha van a videokártnyádon 2 hdmi bemenet, és a monitorok is hdmi csatlakozósak, akkor az egyik hdmikábelt az egyik monitorba, a másik hdmi kábelt a másik monitorba, a másik végét pedig a videokártyába. Ha ezzel megvagy, akkor a windowsban állítsd be a Vezérlőpult->képernyőbeállításoknál.
2016. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha, és ha nincs két HDMI bemenetem?
2016. aug. 14. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor keress olyat, ami mindkettőn van. Általában van DVI és VGA kimenet is, és a monitorokon is lehetnek ilyenek. hanincs másmilyen, akkor kell egy átalakító. Pl. ha a gépen DVI van, a monitoron pedig HDMI akkor kell egy DVI-HDMI átalakító.

Pl: [link]

2016. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. aug. 14. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!