Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom törölni a gépről a...

Hogy tudom törölni a gépről a biztonsági mentéseket (iPhone miatt)?

Figyelt kérdés
Mikor szinkronizálok a telefonnal, mindig azt látom hogy úgy lementek a gépről a gigabyte-ok mint a másodpercek. Hamarosan úgyis lecserélem az iphonet mert nem nagyon bírom vele, és a nyomait is el akarom tüntetni.
2016. aug. 15. 11:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy mindig úgy csinálom hogy ne készítsen biztonsági mentést..
2016. aug. 15. 11:44
 2/7 anonim válasza:

Ha leváltod az iPhone-t..... én nem váltanám le.

De a kérdésedre a válasz hogy letörölni nem nagyon lehet de amikor csinálja a biztonsági mentést akkor ha megy az iTunes tetején a kék csík akkor a kék csík bal oldalán kellene lennie egy X-nek és ott félbe tudod szakitani.

2016. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen azt ki szoktam x-elni. Nagyon várom már hogy elhagyjam ezt a semmit tudó ifost. Hogy a kellő fájlokat csak 'rádobjam' a telefonra. Még az a nagy bajom hogy az ifoson gyönyörűen szét van válogatva sok sok ezer kép, de gépre téve mi marad belőle ? Már tűkön ülök hogy leváltsam.
2016. aug. 23. 17:24
 4/7 anonim válasza:

Értem,és megkérdezhetem hogy miért vetted akkor meg ? Mert tényleg semmi értelme és szar telefon abban az esetben ha csak azért veszik mert a Facebook 0,003 Mp alatt nyisson meg de ha van MacBook vagy iMac meg iPad és össze tudnal dolgozni akkor odaver minden telefonnak és megszakítás nékül lehet dolgozni pl elkezdek valamit szerkeszteni a telefonon azt tudom folytatni a gépen vagy fordítva meg gyors stabil rendszer pl mot az iPhone SE csak 2 mag van benne de a mobil paicot odaveri.

De ha le akarod váltani akkor én ebbe természetesen nem szólok bele csak a véleményem írom le :)

2016. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vettem:D egy rokonom adta nekem 2 év használat után. Igen ha minden cuccom Apple lenne talán nem lenne ilyen szörnyű a helyzet. Amúgy az enyém már nem villámgyors, mert 4S és iOS 9.3.4 van rajta. Ha más indok kell a lecserélésére, akkor nagyon kicsi már a 3,5"-ével.
2016. aug. 24. 21:41
 6/7 anonim válasza:

Én is 4S-t használok én is 9.3.3-as rendszerrel sőt még a 3GS-t is használom de ha belegondolsz a 4S egy 4-5 éves telefon és még támogatott ( persze már lassul ). :)

de a sima iPhone 5 is hasznáható gyors telefon az iOS 9-cel és az 5S is de ha kicsi ott van a 6/6S/6+/6S+ :)

Én ezekről tudok beszélni Androidot nem nagyon kedvelem de mondom nem szólok bele mit veszel de ha Androidot veszel akkor szerintem egy LG vagy Sony :)

2016. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem már nagyon kicsi, sőt a ma használt okostelefonok közül szinte a legkisebb és ájfonnal 100% hogy nem folytatom mert nincs is rá pénzem, ezért is csak Android!
2016. aug. 25. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!