Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A powerline networking eszközö...

A powerline networking eszközök (melyek a ház/lakás elektromos hálózatából csinálnak LAN-t, nem tudom magyarul mi a nevük) működnek Fi relén keresztül is?

Figyelt kérdés

Pl. ez a eszköz:

[link]


A ház két szintje között kellene számítógépes hálózatot kialakítanom, de szintenként külön érintésvédelmi relé van az elektromos hálózatban, és tartok tőle, hogy így csak az emeleteken belül fognak tudni kommunikálni a gépek, ami nem elég.


2016. aug. 19. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a szomszédét is fogja 4 megszakítón át, 1-2 megabit sebességgel. N-es vagy AC-s wifivel lehet jobban jársz.
2016. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem ajánlott.

Inkább wifiben gondolkozz.

Nekem is volt, a kapcsolóüzemű tápok marhára zavarják. Főleg a ledes lámpák megőrjítik.

Van az udvaron egy ledes reflektorom, az elnyomja még az FM rádiókat is olyan zajt csinál.

2016. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!