Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használ valaki autóulésre...

Használ valaki autóulésre helyezhető ülésszellőztetőt (VAECO tipust)? Bőrülésen megszünteti a hátizzadást? Nem kellemetlen egy idő után? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 10:08
 1/1 A kérdező kommentje:

Két éve használom bőrülésen, mert nyáron a klíma mellett is leizzadtam az ülésen a klíma mellett is.Nekem kitűnően bevált.Kicsi , 6 fokozatú ventillátor fujja egy perforált csőrendszerbe a kocsi hűtött levegőjét és nem eizzadsz bele az ülésbe 1000 km. alatt sem.

Viszont arra vigyázni kell, hogy leizzadva ne ülj be mert nagyon megfázhat a derekad, hátad a legkisebb fokozatban is.Én egyébként mindig a legkissebb fokozatban használom.

Nekem valamilyen kínai van és használtan vettem(3000.-ft), mert nem biztam a drága VAECO tipusban, de nagyon bevált.Arra kell vigyázni, hogy ne könyökölj, vagy térdelj bele, mert eldeformálódhat a müanyag cső és tönkre megy az egész és javíthatatlan.

Én nagyon tanácsolom a használatát.Először próbaként Szartiig mentem (kb 1200 km) egy húzásra és ugy szálltam ki mintha nem is nyár lenne.Görögben már 35 fok volt.Főleg bőrülésen nagyon hasznos.

Csak felső kategóriás kocsikban van, úgy tudom csak extraként kérésre.

Kellemes utazást!

Arra vigyázni kell, hogy ne maradjon bekapcsolva ha megállsz, mert a szivargyujtóról üzemeltetve lemeríti pár óra alatt az akksit.Ez előfordulhat mert nagyon csendes működésű.

2017. dec. 28. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!