Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kijátszani egy...

Hogyan lehet kijátszani egy kollégiumi tűzjelzőt?

Figyelt kérdés
Nyílván ha nem füstölünk, humor heroldok kíméljenek. Eddig arra gondoltam hogy esetleg rá lehetne húzni egy gumikesztyűt, bár nem próbáltam. Minden tapasztalatot szívesen veszek.

2016. jún. 25. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármi jó ami nem ereszti át a füstöt. Lehet direkt erre kitalált fedőt is venni.
2016. jún. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ujabb fustjelzok az oxigen szintet illetve a szenmonoxid szintet figyelik, ezert ezeknel nem nyero elzarni az oxigentol, mert ha letakarod, akkor is beriaszt.

Leszereled, kotsz ra egy madzagot es kilogatod az ablakon, buli utan beszeded, visszaszereled, es artatlan keppel mosolyogsz a kovetkezo buliig. Azert ne tuzeljetek...

2016. jún. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hironnad válasza:
100%
Hagyd úgy ahogy van, nem viccnek tették oda.
2016. jún. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Boda Gergő ***** válasza:
73%
Hülye gyerek, szerinted miért van ott?! Dísznek? Ha az alatt tűz üt ki, honnan tudjátok majd?! Gratulálok a szüleidnek!
2016. jún. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy ,jobb ha nem bántod .
2016. jún. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fújjátok körbe pur habbal, akkor nem fogja érzékelni a füstüt, igaz, leszedni elég neház lesz :D
2016. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tönkre teszed akkor ha komoly tüz lenne akkor ki is éghetne szoba vagy leéghetne az épület.
2016. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!