Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használ valaki Workzone...

Használ valaki Workzone (Aldiban kapható) sarokcsiszolót? Mi a a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Megakadt a szemem rajta,de a 125 t. átmérő , 1200w teljesítmény, és fordulatszámszabályzás 3-11000 ig, a hihetetlen kategória számomra 8ooo azaz nyolcezer forintért. Pedig van rá 3 év garancia. Akkor hol van az át***** ? Ha van egyáltalán.

2016. aug. 22. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, de annyit erdemes tudni hogy a WorkZone egy kitalalt markanev, tulajdonkeppen az Einhell ceg gyart nekik mindent. Az Einhell pedig koztudottan xar.

Azert kellett kitalalni hogy legyen egy szep sarga-fekete dizajnja, ami ugye a profi gepekre jellemzo. A neve is elegge marketinges, csabitja a vevot.


Ja igen, es ezek hazi szerszamok, tehat nem napi 8 ora hasznalatra vannak, valoszinuleg irja is a hasznalatiban hogy nem vallalnak garanciat ceges hasznalatra.

2016. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt van a gyarto lapja, asszem erre a gepre gondoltal:


[link]


Ez a hasznalati utasitas:


[link]


Es tessek a 10. oldalon:


Please note that our equipment has not been designed

for use in commercial, trade or industrial applications. Our warranty will be voided if the machine is used in commercial, trade or industrial businesses

or for equivalent purposes.


Vagyis csakis hazi hasznalatra. Ami annyit jelent hogy evente egyszer hasznalhatod, a 2 eves garancia idoben ketszer.

2016. aug. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

... nem erre gondoltam. ez egy delta csiszoló. sarokcsiszolót néztem ki (flex)

a zöld boschra, meg a black and deckerre is ráírják, h csak otthoni használatra. de azt nem találom sehol , h ez a gyakorlatban az évi egy alkalmat jelentené. és nem 2 , hanem 3 év gari van rajta.

2016. aug. 24. 09:23
 4/8 A kérdező kommentje:
1es: nem használnám napi szinten, sőt vágásra, egyes fa csiszolási műveletekre van másik sarokcsiszolóm. csak olyan dolgokhoz használnám, ahol a fordulatszámot jelentősen csökkenteni kell.
2016. aug. 24. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg, az a 8000 forint itt vagy ott mindegy. Hatha jo lesz.
2016. aug. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak nem talalom a workzonennal azt a flexet vagy micsodat amit mondasz. Milyen kodja van? WZ? es valami szamok utana?
2016. aug. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm fáradozásodat, de ne is keresd. A kérdés is úgy szól, h "használ valaki..." Ezek szerint Te nem . Így véleményed nem lehet releváns. Csak a tényleges tapasztalatok érdekelnek. De azért köszönöm.
2016. aug. 25. 08:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Szivesen!

Annyiban talan relevans lehetek hogy Einhell cuccot lattam mar defekteset tonnaszamra.

2016. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!