Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Torzító mikrofon? Javítása,...

Patriksztár kérdése:

Torzító mikrofon? Javítása, szűrése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Minden esetben, mikor Team Speak 3 szerveren beszélgetek ismerőseimmel, esetlegesen videót rögzítek a mikrofonom nagyon elváltoztatja a hangomat ( vékonyítja nagyon ), telefonbeszélgetésnél is, DSLR fényképezőgépem is, mikor azzal rögzítek felvételt.


PC-n jelenleg webkamerát használok, mivel nincs épkézláb mikrofonom ( még ), telefonom pedig egy Samsung Galaxy Note 4, szóval nem is egy régi darab.


Esetlegesen tudnátok abban segíteni, hogy ezt a torzítást valahogy kiszűrjem valami beállítással? Mert nagyon zavar, hogy vékony a hangom, miközben teljesen mély a valóságban.



2016. aug. 27. 18:50
 1/3 anonim válasza:
ha ennyi esetbe jelentkezik ez a probléma akkor szerintem nem a mikrofonokkal van a baj, hanem egyszerűen te hallod mélyebbnek a hangodat mint ami a valóságban
2016. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megeshet, de kétlem. Tudom, hogy a jelenlegi technikai szinten van egy bizonyos torzítás úgymond. ( Már eonokkal ezelőtt mutált a hangom, kérlek ne bombázzatok azzal, hogy mert 11 éves vagy, és társai )
2016. aug. 27. 18:59
 3/3 anonim válasza:
egyébként nálam is ez van. és kiderítettem, hogy én hallottam rosszul. egyébként itt olyan 50.000 fölött találsz tökéletes mikrofont. [link]
2016. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!