Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a lenovo...

Miért nem kapcsol be a lenovo laptopom? Szervíz vagy itthon is megtudom csinálni?

Figyelt kérdés
Lenovo yoga 300 zam van és tegnap frissiteni akart, de nem volt elég tárhely ezért csináltam egy adatok vissza állítást, azota nem kapcsol be!!!! Nem tudom kivenni az aksit!!!! Nagyon félek mert nem nagyon értek hozzá. Kérlek részletesen írjátok le ha tudtok segíteni.

2016. szept. 3. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig nem nehéz kivenni, ha gond van, én is kiveszem (Lenovo G505) és utána elindul, ellenőriz mindent, esetleg rendszer-visszaállítást javasol. Ez lefut, utána bekapcsol- Tegnap este az én gépem is fagyott, mint kiderült, a Face felőli támadás miatt, egyszerűen kilőtte az Adblockot. Azért is érdekes, mert erős, fizetős védelem van rajta.
2016. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van optikai meghajtója? Ha igen, Live CD-vel elinditható.
2016. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs optikai meghajtó!!! Szerintetek ha garanciás akkor ezt megcsinálják vagy azt mindják hogy ez nem tartozik bele a garanciába?
2016. szept. 3. 16:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha szervízbe viszem mennyibe kerül és meddig tart míg megcsinálják?
2016. szept. 3. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Garanciás, ha nem érte sérülés, nem ejtetted le és vízbe sem, akkor a szervíz garanciában vállalja.
2016. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!