Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mini kamerát lehet rendelni...

Mini kamerát lehet rendelni külföldről úgy hogy nem hurcolnak meg érte? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A kamerával ami terészetesen méretileg elég kicsi kb 2 Mp-es felvételt készít,biztonsági kamerának szeretnék használni méghozzá úgy hogy azt beépíteném valami semleges tárgyba ,egy lámmpába vagy kapuba vagy oszlopba stb .A lényeg a kis mérete miatt a könnyű beépíthetőség.Ha esetlegesen idegen lép be a területre (udvar,garázs,)akkor a kamera müködésbe lépne és felvételt készítene amiről természetesen a betörő nem tud.Így nincs olan veszély hogy a látható kamerát leszaggatják összetörik és felvételestől elviszik. Tehát az előnyöket leírtam.A kérdés az hogy végül is ez aféle kém dolog ,habár én csak saját célra használnám,mennyire biztos az hogy a magyar törvények szerint amit én nem ismerek ,járhatok a rendőrségre stb.Azért írom ezt le mert már láttam ilyet a tv-ben.Na most az internet tele van ilyen kütyükkel ,de nem ismerem az erre vonatkozó törvényt.És akkor még nem beszéltem a különféle tollakba ,kulcstarókba napszemüvegbe épített kamerákról.

2016. szept. 3. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kéne annyit tévézni
2016. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez kamu dolog, egyébként a saját házadban miért ne lehetne rejtett kamera? Egyébként elég drága ez a mini-beépített kamera... És a "látható" kameráknál is lehet olyat, hogy máshol van egy HDD és arra menti a felvételeket
2016. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen de ez olcsobb lenne mert egy HDD drága
2016. szept. 3. 11:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom hogy vicces de ha nem a tv -ben láttam volna hogy egy tagot bíróság elé vittek itt Magyarországon akkor nem hoztam volna föl az egészet.Lehet hogy már azota módósították a törvényt.Mert hogy ez titkosszolgálati eszköznek számított régebben,ami szerintem is át esik a ló túl oldalára xD...
2016. szept. 3. 11:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy van egy kamera a házadban? Ez hülyeség... Egyébként egy 2TB-os HDD 20ezer környékén van, olyan nagyon pici kamera, ami minimum 720p-s, az 60 alatt biztosan nincsen
2016. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellene egy biztonsági kamerának rejtve lennie! Egyik nagy elôönye a kameráknak az eset megelöözés, azaz elriasztja a betörööket!
2016. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen ,igazad van valóban az elriasztás a lényeg ,tehát hogy az esetet megelőzzük,de arra vannak megtévesztésig hasonló álkamerák.Egyébként olyan nagy hatalmas fogásra itt nem talál ,de viszont vannak piti bünözők is akik ellen azért fel kell készülni szerintem.Tehát akkor visszatérve a kérdésre nem ér hátrány ha valami ilyesmit rendelek ?
2016. szept. 3. 13:58
 8/11 A kérdező kommentje:
A másik dolog hogy ez csupán egy fejlesztés lenne ,ugyan is itt van riasztó rendszer ,de azért semmi nem 100%,ezért gondoltunk egy kamera rendszerre.És most pár ezres nagyságrendbe kell gondolkodni,ugye mert százezrek nincsenek
2016. szept. 3. 14:03
 9/11 anonim ***** válasza:
pér ezerért nem kapsz megbízható beépített kamerát
2016. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet de egy próbát meg ér ,nem kell neki full HD -ban felvenni elég ha csak használható a vevétel.És ha véetlen nem jó akkor azt a pár lepedőt elvesztem.
2016. szept. 3. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!