Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az ónszippantóból ki lehet...

Az ónszippantóból ki lehet szedni a felszippantott ónt, újrafelhasználási célra?

Figyelt kérdés
Még soha nem használtam, mindig a nyákról lecsapós módszert,vagy a másik oldalról húzom az alkatrészt módszert. Megéri egyáltalán ónszippantót venni?

2016. szept. 4. 23:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hú! Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok. Beszerzek szép lassan minden hozzávalót. A keret kicsi rá...

A pákahegyem ilyen:


[link]


A folyasztószer meg ha jóltudom sósav ugye?


Egyébként egy 20 éves 40W-os pákám van. Tökéletesen jó arra amire használom. most rendeltem egy ujat a HESTORE-ból ami 30W-os. Lehet hogy összekombinálom a 2-t, és lesz egy zsír új 40 w-osom.


Az erősebb forrasztóra meg arra gondoltok ami ilyenpisztoly alakú, és ilyen U alakú a "hegye" nem? Na én olyat nem akarok venni csak ezért. Lehet hogy vadászok neten valakit aki megcsinálja nekem pár ezresért. Vagy esetleg hegesztéssel csinálja meg, tökmindegy, csak bírja a nyomást.Nem szeretném ha egy nap kidurranna és elszállna a csodagépem. De viszont végeztem a hűtőakkus megoldással.kissé hangos, de 15 fokos levegőt pumpál közvetlenül a VGA hűtőjébe :) Így most az átlag 40 fokot levittem 35 fokra. MPC-HC használata közben eddig 50 fok volt,most 43. Játék közben 80 fok körül mozgott, most nem lép it a 70-et. Mindezt egy Gigabyte GTX 260 GV-N26SO-896I

gyári húzott kárytával, amire rányomtam még 25%-ot :D


A gép amugy egy quadcore q6600 3Ghz-re húzva, 4Gb 1066-os DDR2, az előbb említett VGA és ezt egy 550-es táp hajtja. Ami necces, mert a proci TDP-je 105W, a VGA meg 185W. XD Néha egészen sokkoló a villanyszámla. Az idegesít hogy simán futtatnék bármit a mai játékok közül is, de a kiba**ott DX11 mindig keresztbetesz.A DX 11 emuláláshoz meg egy atomerőmű proci kéne.

2016. szept. 7. 01:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!