Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy facebook...

Izabella_Andrea kérdése:

Hogyan lehet egy facebook ismerettséget megosztani?

Figyelt kérdés
Tudjátok van a "mai napon" dolog a facebookon. A posztokatmeg tudom osztani de az ismeretséget nem, mert nincs sehol megosztás gomb. Akkor mégis hogy lehet?

2016. szept. 7. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
sehol, ez magától van
2016. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát k*rvára nincs magától sem. Más hogy tudja megosztani?
2016. szept. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig de, kedves kettes. Én pont telibe xarom a facebookos xarokat, és olyanokkal kapcsolatban látom ezeket a dnziságokat, akikkel már vagy egy éve nem találkoztam, és akkor se volt hű de jó viszonyunk. Ez teljesen magától működik a k*va életbe. (Ha te neked már van akkora pofád, hogy ilyen szavakat használsz.
2016. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magától van de ha elvan rejtve mindenki elől hogy ne lása senki a ismerőseidet akkor nem lehet látni hogy mikor letél valakinek a ismerőse :D
2016. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 Na látod, ha hülye vagy, inkább ne segíts másoknak
2016. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nincsenek elrejtve az ismerőseim és mégsem tudom megosztani.

Nem tudom mit pofázol nekem első, de kettőnk közül a hülye az te vagy, írni sem tudsz. :D Jól kiröhögtelek.

2016. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jesus, nem érted? ... Nem lehet megosztani. Te nem tudod. Ahogy azt te is írtad, te nem tudod megosztani. A facebook automatikusan megosztja ezeket az "a mai napon egy éve vagy ismerős Ostor Lilivel". Például. Érted? Ezt nem az ember osztja meg. Amúgy miért is nem tudok írni? Írtam, egy olyat, hogy dnziságok. Ez a b*zuiságok, csak eltorzítva, hogy ne b@$$zon meg a GYK....
2016. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!