Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A routerem semmi áron nem...

A routerem semmi áron nem akarja az internetet megosztani. Ez mitől van? Leírom lent:

Figyelt kérdés
A routerem a napokban furcsa dolgokat művelt, például: 12mbit/s helyett 600kbit/s-mal töltött le... A WAN kábelt beledugtam a gépbe közvetlen, és akkor 12mbit/s-mal tölt. Windows 10-es az OP rendszerem, ezen is van hibakeresés, mint a hetesen. Körülbelül 3-szor végeztem el, és nem írt ki semmit eleinte. Barátom szerint azért volt lassú a routerem, mert valami terheli. CTRL+ALT+DEL-nél megnéztem, 0%-os volt a terhelés... Reseteltem a routert, átírtam egy két dolgot, hátha valaki csak lopja a netet. Ugyanolyan lassú maradt... Azóta 2-3 nap eltelt, és most már a netet sem hajlandó a router megosztani. Ismét végigcsináltam ugyanazokat, mint amiket feljebb leírtam. A Windowsos hibakeresés azt írta, hogy húzzam ki a modemet, áramtalanítsam, és 10 másodperc után csatlakoztassam. Ha bármi gond lenne, akkor hívjam a szolgáltatót, vagy ott a reset gomb. Felhívtam a szolgáltatót, azt mondták, hogy nem náluk van a probléma, hanem nálam, és nem tudnak mit csinálni. A routerem TL-WR940N. Nem lehet, hogy meghalt? Ha jól emlékszem, van több mint 5 éves is. Köszönöm a válaszokat.

2015. okt. 4. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Néztél már firmware-t? Frissítsd le, akkor is ha új.
2015. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Egy firmware van hozzá, az első kiadás, kötve hiszem hogy ez 5 éves router lenne.

2015. okt. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem rá, mikor vettük, csak tippeltem.
2015. okt. 4. 17:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem V3-van, hanem V1.
2015. okt. 4. 17:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a firmware update-et. Ugyanott tartok, mint azelőtt.
2015. okt. 4. 18:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Új routert vegyek, vagy egy szerelőt hívjak ki?
2015. okt. 5. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!