Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miirt nem tudom a bankkártyáma...

Pro28 kérdése:

Miirt nem tudom a bankkártyámat beállítani fizetőeszköznek gmailon?

Figyelt kérdés
Eljutok addig hogy kéri a kártyaszámot meg hónap/év meg a 3jegyű szám ugyebár. Én beírom mindet jól de azt irja érvénytelen számlaszám. Azért lenne mert FJB bankos vagyok és az csak meastro kártya ? De más azt mondta neki jö gondolom mégsem ez lenne a probléma.

2016. szept. 7. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van központi bankár szolgáltatásotok, hívd fel őt. A Maestro kártya jó, de a bankban kell csinálni valamit...
2016. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maestro nem netes vásárláshoz való, bár hallottam olyan bankról régen ahol elfogadta a netes oldal ilyen típusú kártyát de én úgy tudom alapvetően nem netes vásárlásra való.
2016. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt. akkor csak bekell mennem az FHB Bankba ? remélem azért tudnak tenni ellene valamit. Mert ha nem én bankot váltok inkább :D
2016. szept. 7. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:

VISA, Master Card, American Express, kb ezek jok online fizetesre. De ezeknek nagyobb az evi dijuk is.

Neked azert van Maestro mert nem kellett nagy dijas kartya de nem is kellet online hasznaljad tehat a bank azt adta neked amire szukseged volt.

2016. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem egészen úgyvan ahogy te gondolod :) azért csináltattam épen a kártyát ha valamit megakarok venni ne keljen már elmennem azért csak megrendelem aztán jön szóval akkor ez a kártyám felesleges XD
2016. szept. 8. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Visa, Master vagy Amex a jo, hiába erőlteted a Maestrodat.
2016. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!