Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a WISH-en...

Miért nem tudok a WISH-en rendelni? Eddig a paypal os fizetési lehetőséggel fizettem de eltűnt a lehetőségek közül?

Figyelt kérdés

Nem lehet választani a Paypal-os lehetőséget.

Miért ????



2016. szept. 19. 09:12
1 2
 1/11 JDJudJudy válasza:
Szia! Én is így jártam! Írtam az ügyfélszolgálatnak, remélem mielőbb válaszolnak, illetve korrigálják. Az a baj, hogy mással sem tudok vásárolni. Amint válaszolnak jelentkezem, illetve, ha hamarabb jutsz infóhoz, kérlek írd már meg. Köszönöm!
2016. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hajna1978 válasza:
Szia ! kB 1 éve használom s wish-en a paypalt , de pár napja nem működik , úgy látom nem egyedi probléma .Irtam emailt a wishnek azt irták telepítsem ujra az alkalmazást , ez nem alternatíva mert az asztali gépen sem működik.A paypal még nem válaszolt .
2016. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tesómnak is eltünt sajnos :(

Bármilyen infótok van remélem megosztjatok velem...ugyszint en is veletek ;)

Írhattok privátba nyugodtan :)

Kar h most találtam ra az oldalra

2016. szept. 21. 00:59
 4/11 anonim válasza:
Sziasztok. Én is gyakran vásárolok Wishen. Eddig én is PayPal fizetést használtam, de nekem is pár napja eltűnt ez az opció. Azonban nekem egyből felajánlotta a Bankkártyás fizetést. Kosárba dobtam a terméket, és egyből kérte a bankkártya adataimat Wishen belül, nem ugrott fel külön ablak. Beírtam az adatokat, amiket el is mentett, és megtudtam vásárolni a terméket. Azóta is vásároltam már, és csak rákattintok, hogy vásárlás feladása, és már meg is rendeltem, szóval nem kell újból meg újból beirkálnom a bankkártya adataimat, mivel előzőleg már elmentette. Utána olvastam a kérdéseknél, hogy milyen fizetési formák vannak egyáltalán a Wishen, és a Paypal mellett, még jó párat felsoroltak, bár eddig más lehetőséget nem ajánlott fel, csak a PayPalt, ha vásárolni akartam. Nem tudom, hogy másoknak miért nem működik a Bankkártyás fizetés. Én asztali gépen rendelek mindig. Azért remélem, hogy visszatér a PayPal-os lehetőség, mert hiába írják, hogy minden fizetési forma biztonságos, én azért a PayPal-ban jobban bízom.
2016. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát igen tisztába vagyok azzal amiket írtál s Igen van más lehetőség is mint pl. A bankkartyas amit említettél de......

Mivel nekem MAESTRO típusú a kártyám nem tudok Online rendelni CSAK A PAYPAL-al.

S a pp-os lehetőség eltűnt nem tudok rendelni sehogyse. :(

2016. szept. 26. 01:18
 6/11 Hajna1978 válasza:
Igen maesro kártya számot nem fogad el. A barátnőm meg úgy járt, hogy telefonon nem kell semmit beírnia csak el húz egy fűlecskét, de ezt meg veszélyesnek tartom sosem kér semmi jelszót semmi megerősítést.
2016. szept. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na válaszolt már az ügyfélszolgalat?
2016. szept. 28. 14:16
 8/11 Hajna1978 válasza:

Szia letöltöttem screamprice

alkalmazást úgyan úgy a wish támogatja tudtam sima Mastercard al fizetni.

2016. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Át állítod a pénznemet dollárra vagy euro-ra és tudsz paypallal fizetni.
2016. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Köszönöm a tippet! Átállítottam euróra és már vásároltam is.
2017. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!