Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aliexpressen postázás után...

Bali014 kérdése:

Aliexpressen postázás után lehet még megszakítani/módosítani az árun?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy telefontokot kínábol, de 2 betüvel elnéztem és ezért kb 5mm-el kisebb jön ami ugye már nem megy rá a telómra. Írtam az eladó üzletnek, hogy ha tudják cseréljék ki egy olyanra amilyen nekem kell (nem egyedileg gyártott, tömeges gyártmány) de már azt írja hogy elindult a raktárbol, bár még az országot nem hagyta el. Lehetséges hogy kicserélik vagy buktam a pénzem?

2016. szept. 22. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt már nem tudja kicserélni. Arra csak addig van lehetőség, ameddig nem postázta. Ezt bebuktad. :(
2016. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hogyha esetleg nem veszem át a csomagot? akkor visszaküldik nem? akkor lehet visszakapom a pénzem?
2016. szept. 22. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

tehat a te hibadbol elqurtad a rendelest es most at akarod verni az eladot.


gratula!

2016. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bamboochatheone ***** válasza:
Igyál rá egy pohár hideg vizet aztán rendelj egy másikat ami már megfelelő méretű.
2016. szept. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megérkezett, felrakod Vaterára és eladod, hiszen új. Gyorsabb lesz mint mire visszamegy és hetekig várod hogy visszakapd a pénzed! Közben rendeld meg a megfelelőt.
2016. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vissza nem megy hanem megy a kukaba, a penzt nem kapod vissza a sajat hulyesegedből, add el aprohirdetesen hisz azok filleres dolgok, rendelsz egy masik tokot ami jo a telodra legközelebb meg odafigyelsz mit rendelsz
2016. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!