Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ebay-en megnyertem egy licitet...

Ebay-en megnyertem egy licitet, az eladó nem akarja postázni?

Figyelt kérdés

Megnyertem egy licitet, németországi eladó, nem volt megjelölve szállítási opció Magyarország felé, de a leírásban szerepelt, hogy külföldre elküldi 16 euróért, valamint megkérdeztem előtte tőle, írta is hogy tudja küldeni ide haza.

Ahhoz képest nem válaszol most a levelemre, nem állítja át paypal-ra (a postaköltség ugyan fel van tüntetve már) és nem enged fizetni érte a rendszer.

Csinálhat olyat az eladó hogy eláll az eladástól csak úgy, esetleg azért mert kevesli az árat amiért megnyertem (akkor miért rakja fel olcsón)?

Vagy szimplán csak "lusta" és meg akarja spórolni a nemzetközi feladás nyűgjét?



2016. szept. 5. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csinalhatja, ilyenkor az adminoknak kell jelezni.
2016. szept. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudod kényszeríteni, ha akarja visszadja a pénzed és mehetsz ahova akarsz.
2016. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elállhat az eladástól, de annak szabályai vannak. Az adminokkal Németországban hogy hogyan rendezte le, arról lehet, hogy nem tudsz, de jelezd az ebay felé, hogy van ilyen probléma. Sok esélyt nem látok megoldásra, de hátha. Ha nem fizetted még ki, akkor meg ez van, el kell fogadni és kész.
2016. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit vettél. Úgy emlékszem, csak 50 euró felett köteles az eladó felkínálni a paypal használatát.

Elméletileg nem állhat el az eladástól csak azért, mert alacsony lett az ár, de gyakorlatilag nem fogod beperelni emiatt, szóval nem tehetsz semmit, max jelzed az ebay felé, de nem hiszem, hogy bármit tesznek.

Ha még nem fizettél, akkor felejtsd el, és keress másikat.

De az is lehet, hogy szabin van az illető, várj pár napot.

2016. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!