Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyetemi tanuláshoz használ...

Egyetemi tanuláshoz használ valaki e-bookot, ha igen mennyire veszi hasznát, a led-es világítás mennyire lenne hasznos ha olyat vennék?

Figyelt kérdés
A legtöbben ahogy olvastam regények olvasásához használják, én viszont tanuláshoz szeretném mivel minden jegyzetem,könyvem pdf-ben, doc-ban,vagy ppt-ben van meg. A power point-ot át tudom konvertálni pdf-be,szóval ez nem probléma csak az a baj,hogy nem színes így egy olyan szakon ahol pl. a sejteknek a részei ki vannak emelve színekkel sajnos nem igazán megfelelő. Néztem két Alcor-os e-bookot,az egyik az led-es csak drágább. Nem tudom mit tegyek. Fárasztó mindig sz.gép előtt tanulni.

2016. szept. 25. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen fölösleges világítás egy e-book olvasóba. Soha nem fordult meg olyan a fejemben fizikai könyvek olvasásakor sem, hogy bár világítanának az oldalai. Napfényt és lámpafényt használok olvasáskor, akár fizikai könyvet, akár e-book olvasót fogok a kezemben.

Mások persze meg vannak őrülve érte, hogy világít.

2016. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!