Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám újra összerakni...

Hogyan tudnám újra összerakni a tabletem?

Figyelt kérdés
Leesett a földre a tabletem tegnap este, ma vettem észre, hogy a bekapcsoló gomb becsúszott a hátlapja alá, vagy nem tudom, és kezd leválni a hátlap. (bocs, nem tudtam másképp megfogalmazni, fontos, és sietek) Ezt ugyan sikerült visszailleszteni, de a bekapcs gomb az valahogy nem került a helyére. Elkezdtem újból felszedni a hátlapot, de erre a hangerőszabályzó is olyan helyzetbe került, mint a bekapcsoló. Megpróbáltam a hátlapot visszanyomni, de a képernyő megtört. Hogyan tudnám úgy megoldani, hogy a gombok a helyükön legyenek, és ne törjön tovább a képernyő?

2016. okt. 1. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el szerelőhöz, mielőtt teljesen tönkremegy.
2016. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:

"Hogyan tudnám úgy megoldani"


Valószínűleg sehogy.

A maradandó roncsolódást nem lehet ráolvasással "gyógyítani". A törött elemeket cserélni kell.

Akkor is ha nagyon fontos és sietsz...

2016. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!