Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A jjrc v686 drón tényleg...

A jjrc v686 drón tényleg törékeny és rossz az akkumulátora?

Figyelt kérdés
Valakinek van bármi féle tapasztalata?

2016. okt. 11. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

[link]


nekem nincs, de ez egy olcso játék kopter, valoszinuleg xar is.

2016. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi de az lemaradt hogy a G verzióra gondotam. (Jjrc v686G) De most nem arra gondolok hogy torom zuzom, hanem hogy kisebb eseseket kibír e!?
2016. okt. 12. 07:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora esésekre gondolsz? Egy drón bármekkora magasságban leállhat, vagy elvesztheti a vezérlést... Egyébként ez a gép full műanyag, nincs belső váza... Olcsó, baromkodni jó, de ne várj tőle sokat, hamar össze fog törni
2016. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Az olcsó drónok kefés motorral vannak szerelve, egy idő után biztos lezuhannak mert egyszerűen elfogy a kefe.

A drágábbak brushless motorosok. Na de ne rohanj drágábbat venni mert azok más gondok miatt zuhannak le, pl xar kinai elektronika lefagy, kontakthiba stb.

2016. okt. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

a motorja cserélhető, a váz ragasztható.

kezdőként még ez is túl jó mert csak összetöröd

érdemes olcsóbbal kezdeni

az akkuja nem rossz csak megfelelően kell használni

2017. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eggyetértek az előttem szólóval! Nekem is ilyen gépem van. Ebben az árkategóriában a legjobb kameraképet adja. Nem egy csúcsszuper gép, tényleg egy játék, de ajánlom. Aki egy kis logikával van megáldva, az megbütykölheti házilag és olyanná alakíthatja át, amilyenné csak akarja!
2017. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!