Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a gmailemet...

Hogyan tudom a gmailemet spammentessé tenni?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy millió emailt kapok. A gmail kiválasztja a maga szerinti spameket egy külön mappába, amit idonként átnézek és törlök. Azt szeretném elérni, hogy NE kapjak ilyen szemetet. Viszont nem merek minden mailt megnyitni, nehogy vírusos legyen a gépem. Mit tehetek?

2016. okt. 12. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy új gmailt, és ne azt add meg mindenféle hülye oldalnak.
2016. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az sajnos nem johet szóba. Már 10 éve ezt használom. Inkább a kérdésemre szeretnék választ kapni,
2016. okt. 12. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos tudommal nincs tudsz tenni ellene semmit!

Az email címed bekerült olyan adatbásis(ok)ba amelyet az illegális spam szolgáltatók használnak fel.

2016. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem, ez esetben, figyeld meg milyen címekről küldenek szemetet. Állíts be szűrőt rájuk. Erre a beállításokban van lehetőség.
2016. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden spam emailre nyomj egy Report Spam-ot, idovel szepen megtanulja a gmail mit nem szeretsz es egyre kevesebb spam fog latszani az Inbox-ban.

En is igy csinaltam, most mar csak ritkan, kb egyszer egy honapban kapok olyan emailt amire megint meg kell nyomjam a Report Spam-ot.


Szurot amit az elozo mondott hulyeseg csinalni, hisz minden spam email mas, oda fogsz jutni hogy naponta 100 filtert csinalsz es ugyis jonnek szazaval de mashonnan, lehet ugyanattol a spammertol de mas cimrol.

A google Report Spam-ja sokkal okosabb, minden reportot ellenoriznek es az ahhoz hasonlo emaileket is kiszurik kesobb.

2016. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!