Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem jó a GTX 960?

Miért nem jó a GTX 960?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen kártyát be raktam a gépbe le töröltem a régi Ati drivert és lemezről telepítettem az Nvidia drivert de nem kezelte a videó kártyát mert a Win 7-en a "speciális beállítás"-oknál írja hogy kártya tipusa Nvidia, grafikai memória 8 bit. Szóval gondolom valamegyire érzékeli a win7. De nem tudom hogy a kártya nem látja a drivert vagy a driver a kártyát. Mi lehet a baj ?

#VGA #Windows 7 #driver #GTX #Nvidia GTX 960 #Videókártya.Nvidia
2016. okt. 15. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet a driver nincs digitálisan aláírva, vagy csak a rendszer nem látja jól. Így tudod kikapcsolni. Utána próbáld meg ismét telepíteni a drivert.

Írd be rendszergazdai parancssorba (windows gomb + X):

bcdedit /set nointegritychecks off

2016. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem írni, a parancsor után indíts újra gépet, és utána telepitsd a drivert.

[link]

2016. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
abban tudsz segíteni hogy miért lett minden ikon Adobe file PDF. az GTX telepítője fel rakott egy Adobe Reader XI 11.0.04-et és azóta ilyen minden de nem tudom letörölni "programok eltávolítása és telepítése"-nél. csak egy ablakot dob be mikor próbálom le törölni hogy szeretnék-e frissítést telepíteni és ha le okézom akkor fel ugrík még egy ablak hogy "retry" vagy "cancel" mert nem sikerül neki valami.
2016. okt. 16. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg csökkentett módból:

[link]

2016. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy ha úgy nem sikerül próbáld meg a revo unistaller-el:

[link]

Használata:

https://www.youtube.com/watch?v=bi-LzPVK78M&ab_channel=Windo..

2016. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!