Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért lassú a netem?

Kevver2002 kérdése:

Miért lassú a netem?

Figyelt kérdés
Telekomos/T-Homos 55036 kbps-es vagyis 54Mb-s netem van, fizetünk 14 ezret és körülbelül olyan ,hogy a speedtest 15mb-t mutat, van hogy kevesebbet, még réges régen az elején akkor felment 42mb-re, akkor jó is volt a net, 5 akár 6 mb vel szedtem le, most pedig 1mb körül van, örülök ha el is érem... Wifivel vagyok, a rúter 2-3 méterre van tőlem, egy ajtó választ el tőle, de mindig is így volt, már új modemet is hoztak, nemtudom mi lehet a baj, szerintetek?

2016. okt. 16. 15:56
 1/4 A kérdező kommentje:
+ a feltöltési sebességem több... 17-20mb
2016. okt. 16. 15:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1000Mbit van leszerződve de 300Mbit volt eddig a legtöbb amit mértem, hétvégén pedig keziccsókolom ha megy 90Mbittel.
2016. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor a szolgáltató a rossz?
2016. okt. 16. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. A reklám sose egyezik a valósággal. A reklámban mindig az elméleti maximum van, arra az esetre ha csak te neteznél 100km körzetben. A reális érték a tized és a harmad között van.
2016. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!