Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Windows legújabb frissítése...

A Windows legújabb frissítése óta lelassult a gépem. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap kiírta a gép, hogy frissíteni fog, el is tartott egy jó ideig, aztán szinte annyira belassult, hogy használhatatlan lett. A videókat szaggatottan játssza le. Azt azonban észrevettem, hogy vannak olyan periódusok, amikor nem akadozik, de aztán 10 perc múlva megint lassú. Azon gondolkodok, hogy alaphelyzetbe állítom, de nem vagyok benne biztos, hogy megoldaná a problémát. Sajnos laikus vagyok a témában, ezért kérem ki a Ti véleményeteket, hátha tudtok segíteni.

2016. okt. 12. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Elméletileg minden frissitésnél csinál egy visszaállítási pontot, azt kell visszagörgetned, visszaállítanod a frissités előtti állapotra. Utána válasz manuális frissitést, és egyessével telepitsd fel a frissitéseket teszt, és kibukik melyik okoz neked gondot.
2016. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!