Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop fedlap zsanér javítás...

Laptop fedlap zsanér javítás drága?

Figyelt kérdés

Valamiért a 2 zsanér közül az egyik szorult, észre sem vettem, és lehajtáskor az az oldala felrepedt, nem tudom visszapattintani, kicsit eltört.


Ez kb hány ezer ft lesz?


Köszi!



2016. okt. 19. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Gép típusa?
2016. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lenovo e530
2016. okt. 19. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mi tört ki rajta.

https://www.youtube.com/watch?v=2VhXsJNX3eM

Szoktam pántot cserélni, de sokszor kalandos a rögzítés a törött elemek között, hiszen kivétel nélkül a csavarok fészke szakad fel.

[link]

A gyári csere leírás arra az esetre ad útmutatást ha semmi se sérült csak a pántot kell cserélni.

[link]

Az alkatrész maga 3 ezerből kijön, de nem ez a nehezebb része, hanem a műanyag elemek rekonstrukciója.

[link]

Ha el is vállalják szervízben, szerintem csak a műanyag ház cseréjével, aminek az árát plusz be kell kalkulálni.

25-30 ezerre tippelek.

[link]

Ha így használod tovább, azt kockáztatod hogy a pántoknál átvezetett kábelek megsérülnek.

Ha garanciás és nem volt leejtve, érdemes megnézetni, ez benne van a garanciába, bár et a típus már vagy 3 éves lehet, azt pedig még jóindulattal sem lehet a szavatosságba sem eladni.

Ha nem vállalják, keress meg privátban.

2016. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz a választ, érdekes hogy még ilyen témában is van hozzáértő itt:)


Ezt mindenképp alkatrészcserével szokták? Én abban reménykedtem hogy szétszedik, majd összerakják ragasztással.


Az egyik zsanér valamiért szorul, nehezen fordul, így az alsó részénél semmi baj, csak a fedőlapi része feszítődött le(pont fordítva mint a videón), valami törött műanyag részt látok, remélem fém résznek nincs baja.


Ha a zsanér szorulást javítanák, és vissza tudnák pattintani + ragasztani a kifeszült/tört fedélrészt, az megoldaná a dolgot egyenlőre.


Hova lenne érdemes vinni ? félek hogy lehúznak

[link]

- [link]

- [link]

2016. okt. 20. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:

" Én abban reménykedtem hogy szétszedik, majd összerakják ragasztással. "


Szervizben nm ragasztgatnak ilyesmit.

2016. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!