Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetek sok Instagr...

Hogyan szerezhetek sok Instagram követőt?

Figyelt kérdés
Segítsetek pls😄

2016. okt. 22. 09:39
 1/7 anonim válasza:

[link]


Csak aztán szerintem az Instagram automatikusan be fog követni az oldaladon külföldi embereket, akiket egyesével ki kell követni. Legalábbis Én így jártam, de nem biztos, hogy neked ez lesz.

2016. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi😊

És Te hogy tettél szert sok követőre?:)

2016. okt. 22. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt a kva de szánalmas vagy.
2016. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez most komoly? -.-
2016. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csöcsök, seggek. A követőknek más nem kell.
2016. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#1 vagyok


Igazából egy oldalt csináltam, ahova ilyen rajzos képeket tettem ki, és nem volt követőm. 100-ig elmentem, aztán befejeztem, viszont láttam, hogy pár nap múlva már 600 embert követek (gondolom, akik használták ezt az oldalt).

Viszont ezekből a követőidből jópáran kikövetnek, ha meglátják, hogy nem önszántukból követtek be téged.

2016. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem elég hülyeség, hogy sok követőt akarsz. Csak olyanokat kövess akiket tényleg ismersz! Mert ha nem, abból komoly bajok is lehetnek!

2016. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!