Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan működik ez a media...

Hogyan működik ez a media markt-os dolog?

Figyelt kérdés

Szóval van egy olyan reklám, amiben az a mondat, kérdés szerepel, hogy: Eltört, leesett, meghibásodott? (vagy valami ilyesmi)


Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ez micsoda?

Valamilyen csereakció?


Azért érdekelne, mivel (régebben) kaptam egy digitális Lumia fényképezőgépet és, hát (vélhetően valami rajta volt, (súly hatására) betört a kijelzője, és középen van egy fekete csík, de az (optikának?) kamerának semmi baja sincs, a gépre felrakva tökéletesek a képek. (Talán még a papírok is megvannak a géphez. [Talán])


//És ez engem eléggé zavar. (De szerintem mást is zavarna)


Szóval a(z egyik) probléma az, hogy nem biztos, hogy ott: a Media Markt-ban vettük.


És mit lehetne tenni ez ügyben?


Válaszokat előre is köszönöm; 16/F!

(És sorry, amiért nem vagyok tisztában a részletekkel, és ha nagy hülyeséget kérdeztem.)



2016. okt. 22. 19:55
 1/7 A kérdező kommentje:
ha megjavítanák az is tökéletes lenne, csak arra lennék kíváncsi, hogy ennek mennyi lenne az anyagi vonzata.
2016. okt. 22. 19:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor két kézzel fogod a fényképezőgépet a mellkasod előtt, és ránézel, nézzél lefelé, a tested irányába (a farkad gondolom 16 évesen megvan, na arrafelé). Ott látsz majd 2 úgynevezett lábat. Azokkal szépen besétálsz egy üzletükbe, és megkérdezed.
2016. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy létezik egy Nokia Care nevű üzletlánc, ahol a Lumia-kat javítják?
2016. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Beírod a gugliba a fotómasinád pontos nevét és utána írod, hogy szerviz.

Aztán rányomsz a keresésre.

Ki fog dobni az oldal sok-sok szerviz címét. Te kiválasztod azt, amelyik aránylag közel van hozzád. Beviszed, először úgyis árajánlatot fogsz kapni a javítására. Ha elfogadod, megjavítják. Ha sokallod, visszamész a készülékedért és továbbra is nézed a fekete csíkot.

2016. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem biztos hogy mediamarktból van akkor tárgytalan.
2016. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bőven sokszor adják azt a reklámot. Gyakorlásnak is beválna, ha odafigyelve végig néznéd.

De megkímélésként a lényeg: Amikor vásárolsz valamit, plusz pénzért biztosítást köthetsz az említett esetekre.

2016. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Plusz pénzért plusz 1-2-3 év garancia, ilyet az Auchan is ad.
2016. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!