Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy beléptető kártyám a...

Van egy beléptető kártyám a koliba, és ugye oda kell tartani hogy kinyíljon az ajtó. Lehet olyat hogy egy alkalmazással be tudjam olvasni a chipet és nfc-n keresztül nyissam ki az ajtót?

Figyelt kérdés
Praktikusabb mert a telefon mindig kéznél van, nem hagynám el, nem kell folyton elővenni ha be akarok menni.

2016. okt. 23. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Komolyan folyamatosan a kezedben van a telefonod?

2. Komolyan annyira megerőltető benyúlni a zsebedbe/táskádba, és elővenni egy kártyát? :D

2016. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

#1 komolyan, olyan nehéz a kérdést megérteni?


Ha nem privát kulcsos akkor valoszinüleg lehet klónozni.

2016. okt. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem az NFC és az RFID nem kompatibilis egymással.
2016. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ajtónyitó leginkább 125 kHz, esetleg UHF/RAIN RFID 860-960 MHz, míg az NFC 13.56 MHz frekvenciát használ. Nem fog működni.
2016. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szirty nevű felhasználó válasza:


Nem hiszem. Szerintem az NFC és az RFID nem kompatibilis egymással."


Ne ezt pont tőled nem vártam.

Máskor korrekt válaszok születnek ha belekeveredsz valamibe.

Szóval megoldható, próbáld ki ezt:

[link]

Ha nem megy vele, akkor tedd a telefonod tokjába hátulra, de legyen kikapcsolva az NFC, mert zavarni fogja. Sőt, a kártya feliratos része nézzen a telefon felé. Én is így használom és jó.

2016. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:

Ok...

Azért csak óvatosan, mert olyan alkalmazást is lehet találni ami gyümölcs ízűvé varázsolja a hátlapot, meg mikróban tölthetővé teszi a telefont!

(a rengeteg működő örökmozgó tervrajzot nem is említve)

2016. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!