Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen notebookot ajánlotok?

Milyen notebookot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egyetemi hallgató vagyok ez a mérvadó szempont. Főleg jegyzetelésre, netezésre hasznám a gépet, de emellett szeretek sorozatokat, filmeket nézni.

Jelenleg egy Acer Aspire 5742g laptopom van, vadiúj akksival, de még így is csak 3 órát bír ki (nem mai gyerek).

Szeretném, hogy minnél hosszabb üzemidővel rendelkezzen és kisebb, vélonyabb, könnyebb legyen mint az Acer gépem, mégse olyan pici mint mondjuk egy Asus x200m (csak példa a méretekre). Valahol e között a méret között szeretnék egy gépet, a fent leírt képességekkel, elfogadható áron (150.000 max. 200.000)

Előre is nagyon szépen köszönöm annak, aki tényleg tud segíteni, sajnos az informatikában annyira nem vagyok jártas, így nem tudom hol kezdjem a keresést. :)



2016. okt. 24. 13:58
 1/1 anonim válasza:
Samsung RV 508 nekünk ilyen volt nagyon szerettük,nem tudom hogy lehet még-e kapni.Vagy Lenovo g500
2016. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!