Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezhet olyan központi hiba...

Létezhet olyan központi hiba a telekomnál amit több mint 12 órája nem tudnak megcsinálni?

Figyelt kérdés
Több mint 12 órája se iptv se internet se telefon. Azt mondták tegnap este hogy náluk a hiba és központi és javítják. Azóta semmi....létezhet ekkora hiba....
2016. okt. 30. 11:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Miért nem tudnak egy központi hibát 12 órája megcsinálni?
2016. okt. 30. 11:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Routert újraindítottad?
2016. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindent persze többször is
2016. okt. 30. 11:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahol laksz, rajta van a karbantartási listán? Nálunk szeptemberben volt olyan, hogy két napig nem volt semmi, 8-20 óta között.

[link]

2016. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2016. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi világít az elosztón? Nálam gyakorlatilag majdnem minden, szintén internet, IPTV és telefonos előfizetés van. Lehet, hogy ez az elosztó (wifirouter) a hibás, ha forrósodik, akkor biztosan. Ezt cserélték, de utána is fagyogatott az IPTV, mire kivizsgálták, a települési kisközpontban volt a hiba. Egyszóval sok oka lehet, akár kábelhiba is.
2016. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6. Biztos nem nálam van a hiba mert központi hang is bemondta hogy a kerületünkben van a hiba. De még mindig semmi...
2016. okt. 30. 12:33
 8/10 A kérdező kommentje:
6. Az elosztón szinte csak a power világít. Internat dsl nuku
2016. okt. 30. 12:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi. T-éknél előfordul, hogy fél év alatt se tudják megcsinálni. Én két hónap után bontottam fel a szerződést.
2016. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megvoltam vele másfél évig (néha újra kellett inditani a wifiroutert), áztán jött a modem és az IPTV. Na akkortól hetente hívtam az ügyfélszolgálatot, próbálták javítani, de nem lett jobb, fagyott. Végül nemcsak a netre írtam, de telefonon is bejelentettem, hogy visszavonom az IPTV-t és a netet, mert ez nem állapot. Érdekes módon rögtön kivizsgálták, másnap jelezték,hogy végponti hiba javítva. A neten is jelezte a védelem a DNS errort. Azóta minden OK, de több menetes meccs volt a T-vel.
2016. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!