Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Peugeot 206 személygépkocsinkb...

Peugeot 206 személygépkocsinkban nem tudom miért, de tönkrement a központi zár. Lehet típus hiba, új távirányítót és elemet kapott. Segítség? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Új távirányítót is kapott, új óra elemet is kapott [Kulcs: [link] Valaki aki ért az elektronikához, vagy volt már ilyen problémája írjon kérem.

2013. okt. 2. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigyed el szerelőhöz. Te amit már meglehet megtettél.
2013. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nagy gyuri válasza:
családban is van peugeot annak is ez a baja típus hiba de ez 10 éves autó,hát talán komplet csere de az méreg drága sajnos:(
2013. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem :// Azért köszi hogy válaszoltatok !
2013. okt. 4. 16:34
 4/5 A kérdező kommentje:

Update: Újra innicializáltuk a kulcsot, és most nyitja és zárja !

Update2: Most meg a kocsit nem indítja a kulcs, de a pótkulccsal beindul !

Kérdés?

2013. okt. 5. 11:38
 5/5 nagy gyuri válasza:
a régi kulcsban ha szét lehet szedni van egy kis szén darab kb fél centi hosszú azt át kell rakni és indulnia kell ,én is így jártam amikor gyújtás kapcsoló let cserélve de nekem opelem van
2013. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!