Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg otthon a...

Hogyan oldjam meg otthon a Boot Configuration Data-t?

Figyelt kérdés
Az Assus windows 8.1-es gépemmel van ez a probléma és van egy 8 GB-os pendrive-om meg egy windows 10-es gépem, már letöltöttem a windows instllation fájlt, de amikor bedugom a "rossz" gépembe, nem történik semmi.

2016. okt. 31. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Legalább 5 oka is lehet...legelébb is az, hogy nem értem, mit akarsz leírni. Mit akarsz a w10 es géppel? Hogy jön az ide? Mit jelent az, hogy nem történik semmi? ( Asus ) Van áram?
2016. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugye amelyik gépemen van a BCD, az be se kapcsol csak azt a kék lapot mutatja amin az infók vannak és ezért kell a másik laptop, mert arra letudom tölteni a fájlokat a pendrive-ra és amikor azt a pndrive-ot amikor bedugtam a jelenleg rossz gépbe, akkor nekem nincs olyan kiírva, hogy Boot Device és nem történik semmi a gépemmel, pedig működnie kéne.
2016. okt. 31. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!