Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SOS Otthoni hálózat beállítás...

Gyufi kérdése:

SOS Otthoni hálózat beállítás 2 Routerrel. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az volna, hogy egy 4 szintes házba (Padlás, Felső szint, Alsó szint, Garázs) van egy Router a padláson. Ezt be tudtam állítani, teljesen jól működik. A probléma ott kezdődik, hogy az alsó szinten alig, a garázsban pedig egyáltalán nem lehet fogni a jelet, ezért vettem egy második Routert, amit a garázsba szeretném rakni, így az egész ház területén lenne WiFi. Viszont nem tudom, hogy hogy lehetne úgy beállítani a 2. Routert, hogy csak egyszer kelljen beírni a jelszót, utána pedig mind a két Routeren működne. Próbálgattam beállítani, de nem sikerült. Valaki le tudná részletesen írni hogy mit, hova dugjak és miket állítsak be a Router beállításokban? (Mind a két Router TP-Link)

2016. nov. 1. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is, ahol a másik routernek gyenge a jele, odáig húzz el egy lankábelt, hogy a kettőt össze tudd kötni.

A többit utána.

Beállíthatod vezeték nélküli ismétlésre is, de az elég szívás, mert felezi a sebességet, és instabil.

2016. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 ruterrel nem lehet. De miert zavar ha 2-szer kell beird a jelszot? Ugyis csak osszesen egyszer kell beird, kulon kulon mindkettore, utana magatol fog kapcsolni egyikrol a masikra.
2016. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: De lehet. Ha kábelen összeköti lan-lan oldalon, ip és dhcp-t rendesen beállítja, azonos SSID, jelszó, de eltérő csatorna, akkor a mai wlan eszközök roamingolnak a 2 között úgy, hogy egy voip hívás sem szakad meg, ha minimális átfedés van a kettő lefedettsége között.
2016. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bazz ezt nem tudtam, ki kell próbáljam itthon nekem is két ruterem van.
2016. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!