Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vissza lehet állítani az SD...

Vissza lehet állítani az SD kártyát? SOS

Figyelt kérdés
Betettem a microSD kártyát az adapterbe, bedugtam a laptopba és azt írja ki "érvénytelen könyvtárnév" ki vettem az SD kártyát vissza tettem a telefonba és minden törlődött. vissza lehet állítani?
2016. nov. 1. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Ezt így nem lehet távolról megmondani.
2016. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ereszd rá egy olvasóban a GetDataBack programot, sokat is elszüttyöghet vele (nekem 2-3 óra volt, amig analizálta), de minden rajta volt.
2016. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vissza lehet, igen. Iskysoft-nak van erre programja, én azt használom, ha ilyen gondom van, mondjuk az fizetős, de sokat segített nekem már többször is. Bár az igaz, hogy nem mindig lehet mindent visszaállítani, de az elveszett fájlok zömét igen, szóval megér egy próbát.
2016. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Easeus nevű alkalmazást használom, elég jó.

Ne formázd addig amíg nem próbáltad helyreállítani.

Ha már megtetted, akkor lényegtelen.

2016. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Gyorsformázással lehet formázni, főleg, ha a win nem ismeri fel, azzal adatok nem tűnnek el.
2016. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!