Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sennheiser fejhallgatóm...

Sennheiser fejhallgatóm vezetéke megtört. Van még rá garancia. Kicserélik?

Figyelt kérdés
Sennheiser HD 202-esről van szó, körülbelül egy éve volt már cserélve. A garancia papírjait egyenlőre még nem találtam meg, de meglesz. Egyáltalán a garancia fedezi az ilyen jellegű meghibásodást? (azt olvastam valahol hogy a "nem rendeltetésszerű használat" miatt törik meg egy vezeték, amire nem vonatkozik a garancia) 10ezer (pontosan 9 990 ft) volt amikor megvettem és már múltkor sem akarták kicserélni, mert hogy 10ezer forint alatt (az a 10 forint XD) nem cserélnek, csak szervizelnek (vagy valami ilyesmi) de aztán végül kicserélték... Kérlek valaki segítsen, mert nem bírom ki zene nélkül, és ha nem cserélik ki, vagy javítják meg, a szüleim is kinyírnak (egyébként vigyáztam rá nagyon, csak mindig megcsavarodott és gondolom ez is közre játszhatott a dologban, valamint napi 3-4 akár 5 órán keresztül is használtam)

2016. nov. 3. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy 5 ezres sennheiser fülhallgatót kicseréltek, sőt meg is hosszabbították a garanciát. Igaz, nem a media marktba.
2016. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De neked is ez volt a baja?

Amúgy köszi a gyors választ :)

2016. nov. 3. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanez. Az egyik oldal nem szólt.
2016. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos nincsenek meg a papírjai :(
2016. nov. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!