Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet vegyek? Főleg...

Milyen tabletet vegyek? Főleg két dologra kell: emailt megnézni, és fényképezni, (és jegyzetet készíteni). És sajnos olcsónak is kell lenni.20e

Figyelt kérdés

ez jó?

[link]



2016. nov. 4. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen jó, ha nem akarsz fébyképezni.
2016. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes ennyiért venni. Sokkal egyszerűbben megindokolható mint ahogy sokan érvelnek pl az iPad ellen. Ezt fél év után dobhatod a szemétbe olyan lassú lesz, nem beszélve arról hogy magasabb a meghibásodási arány, műanyag az egész, a kamerája használhatatlan minőségű. Veszel egy iPad-et 120 ezerért (tehát még csak nem is a legújabbat) és simán használod még 3 évig, még az én mércémmel is. Külsőre, és szoftveresen is minőségi. Mára nem maradt nagyon vetélytársa, nem véletlen hogy csúcstabletet nem is nagyon gyárt már pl a Samsung.
2016. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat - sajnos annyi nincs- akkor jobb, ha lemondok róla? mert az sem jó, ha félév után kidobható:(
2016. nov. 4. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] Ez is használható lehet. Ez se csinál túl jó képet de legálabb van hátlapi kamerája. Vmivel drágább is de sztem ár érték arányban egy egész jó készülék.
2016. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elöző válaszolónak annyit, hogy emailezeshez nem kell alma... Gondolom te sem ferrarival jársz vásárolni.
2016. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm - (nem arra kell, hogy dolgozzak rajta, csak ha úton vagyok, gyakran kell, hogy megnézzem az e-mailt, csak régi tip. telefonom van, Nokia - és hát a fényképezőt is viszem külön, azért lenne jó egybevonni)
2016. nov. 4. 18:25
 7/8 A kérdező kommentje:
ha viszont az olcsó olyan gyenge, hogy 1 év után "eldobható", akkor nem is olcsó... lehet,hogy erről akkor leteszek egyelőre. Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 4. 22:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát erről annyit még hogy nekem 2 éve volt utoljára 1 giga ramos androidos telefonom de használhatatlan volt. Kilépett az alkalmazásokból, lassú volt. Ma már a 2 giga is határeset androidnál. Szóval az 1 gigát felejtsd el. Még amin érdemes lehet elgondolkodni azok az ilyen kínai windows-os tabletek 30 körül.
2016. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!