Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek csak beképzelem a...

Szerintetek csak beképzelem a második csikot mert én halványan látom. Terhes vagyok? Habár nem igen tudtam le fényképezni sajnos.

Figyelt kérdés
Terhes vagyok? [link]
2011. márc. 13. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Halványan én is látom, ha kinagyítom a képet. Hanyadik napon vagy? Mert ha még nagyon korán akkor pár nap múlva tesztelj újra. Remélem sikerült nektek, gratula és boldog babvárást.
2011. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Gabriellel teszteltem 1napos késés után 11.-én.Majdd holnap reggel tesztelek ujra.Nagyon izgulok.Nagyon szeretnénk babát:)
2011. márc. 13. 22:08
 3/21 anonim ***** válasza:

[link]


Van a negatív képen is csík, tehát te terhes vagy!!!

láttam már jó pár ilyetés ott baba is volt :)Gratula. majd azért írj még ha tesztelsz.minden jót, jó babavárást.


2 kisfiú anyuja

2011. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Pont olyan,mint az enyém volt anno. Napokig nézegettem. Most 6 hónapos a kislányom. :) Szerintem is csinálj pár nap múlva ismét tesztet,vagy pedig menj orvoshoz.Precízebbek a tesztek.
2011. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is látom! Ha nem akarnál gyereket, akkor nagyon erősnek látnád a csíkot, na de majd holnap erősebb lesz!
2011. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm majdd megirom a holnapi tesztet:)
2011. márc. 13. 22:12
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Halványan én is látom, remélem baba lesz belőle.

A biztonság kedvéért tesztelj újat. Nekem még elsején negatív volt negyedikén pedig már erős pozitív, és most már elmúlt egy éves a kis csaj.

Majd írj, hogy mi lett.

2011. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen,én is látom a második csíkot :) Gratula!
2011. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszönöm:)de én csak akkor merek örülni ha erös csikot látok:)
2011. márc. 13. 22:22
 10/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok.Nekem is ilyen halvány volt először és 2 nap múlva erős pozi lett.6 hkm
2011. márc. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!