Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok mondani nagy kijelzős...

Tudtok mondani nagy kijelzős 2in1 laptop/tabletet?

Figyelt kérdés

Nem tudom a pontos nevét az ilyen laptopoknak (mert már láttam kiírva tablet pc-nek, ultrabooknak és zenbooknak is, de nem értek hozzá), a lényegük, hogy érintőképernyősek, és kivehető a kijelző részük. A fontos az lenne számomra, hogy nagy legyen a kijelzője (13-14 hüvelykes lenne a legjobb). Nem tudom, hogy egyáltalán létezik-e ilyen nagy laptop/tablet, de ha igen légyszi segítsetek.

Előre is kőszönöm!



#tablet #tablet pc #ultrabook #laptop #laptop/tablet #tablet/laptop
2016. nov. 11. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi lenne a max amit ráköltesz? 130 ezer? Akkor egy választásod van ami a legjobb, az Asus Transformer Mini T102HA. Gyors, van rajta újjlenyomat olvasó, Windows 10 Home, 4GB RAM, Mini HDMI, teljes méretű USB, elő- és hátlapi kamera, kickstand (hátulján lévő kis "állvány", írd be Googleba mert nehéz Elmagyarázni). Billentyűzet elég vékony, touchpad viszonylag nagy, kapsz hozzá érintőtollat.

Hátránya (neked) az hogy csaj 10,1"-os a kijelzője és csak sima HD. De ha 430 ezer körül gondolkodsz akkor Microsoft Surface Pro 4 i5 8GB 256GB Microsoft + TypeCover + Microsoft Surface Pen v3. Ez már ugye jóval erősebb, viszont ebben nem beépített az újjlenyomat olvasó. Van újjlenyomat olvasós verzió TypeCover és anélküli is (mindkettő verzió Háttérvilágításos). 12,3"-es kijelző (azt hiszem 2K felbontás), Intel Core i5 6300U, 8GB DDR3 RAM, 256GB SSD, persze választhatsz jobbat is drágábban.

2016. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!