Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Autókhoz milyen programot...

Autókhoz milyen programot szoktak használni?

Figyelt kérdés
Kérdésem, hogy láttam egy szervizben hogy a srác rádugta a kocsira a laptopját lefuttatott valami programot és kiírta hogy mi a hiba. Mi ennek a programnak a neve, elérhető ez valahol az interneten? Másik meg hogy milyen tipusu kábel szükséges ehez?
2010. ápr. 28. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek általában ODB II-s cuccok.

Canbuson keresztül dumálnak az autóddal. Ezen kívül, spéci esetekben külön márkák ellátják egyéb csatornákkal a spéci részeket. (Pl ide egy külön soros csati megy).

Tudom, hogy sokat nem mondtam, de remélem elég elidulni, guglizz rá!

Ja, programok... Hát egy ismert progi az Autotap. De igazándiból rengeteg van, vannak csak márkaspecifikus dolgok is.

Egyébként elsőre nagyon megdöbbentő, hogy ezek a programok mi minent kiírnak (vagyis mennyi mindent tud rólunk az autó:D)

Sok sikert!

2010. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2010. ápr. 29. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!