Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet kapcsolási rajzot...

Hogy lehet kapcsolási rajzot megtanulni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hoigy van egy kapcsolásirajz és azt megakarom érteni hogy müködik van erről egy youtube video vagy könyv ami segít az egyszerütől a nehézig ?

2016. nov. 13. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Tudom meglepő lesz de én középsulitól kezdtem el tanulni, volt tantárgy rá ( több is) meg labor mérések. Utána tanultam ilyenekről főiskola alatt is Persze létezhet olyan youtube videó ami alapján te 5 perc alatt megérted bármelyik kapcsolási rajz működését csak az olyan balekok mint én tanulják évekig...
2016. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem az a bajom ,hogy nem tanítoták és nyilván nem 3 nap alatt leszek profi csak el szeretnék indulni valahogy
2016. nov. 13. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Elindulni valahogy? OK.


Olvasd a "Bibliát": U.Tietze és Ch. Schenk - Analóg és digitális áramkörök.

2016. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. nov. 24. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Diákként elektroműszerész szerettem volna lenni de a túljelentkezés miatt kénytelen voltam autószerelést tanulni, majd pedagógiai pályán tanítani, ami abszolút nem érdekel. Ezért autodidakta módon tanultam meg és mára profi elektroncsöves gitárerősítőket építgetek :-)

Először is meg kell ismerned az elektromos áramlást, majd a létező elektromos alkatrészek működését-jelölését-mértékegységét, a fizikát, a matematikát és némi kémiát is.

Rengeteg információ van a neten, de erre a YouTube csak gyakorlati építésben nyújt segítséget neked.

Az elektronika nem az ördögtől való, meg lehet tanulni. Sok sikert kívánok!

2017. máj. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!