Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Media Markt oldalán hol a...

Media Markt oldalán hol a Black Friday?

Figyelt kérdés
Sehol egy gyűjtő oldal, meg semmi olyan akció, aminek köze lenne a Black Friday-hez. Nem értem hogy működik. Valaki elmagyarázná, hogy hol vannak az akciós termékek? Vagy mégsem ezen a héten tartják az akciót? Azt olvastam most pénteken van náluk is.

2016. nov. 18. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én sem találom.

[link]

2016. nov. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megvan azóta. Elég csalódás számomra. Nem 5-10-15 %ra számítottam.
2016. nov. 18. 01:47
 3/7 anonim válasza:
hagyd a pic sába.ez csak hülyités .esetleg valami kis filléres dolgot adnak csak olcsobban.
2016. nov. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a frájer nap elötti hónapban felnyomják az árakat aztán engednek belöle kicsit és végülis drágább mint normálisan.😂
2016. nov. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Vagy mégsem ezen a héten tartják az akciót?"

Nem a Black Friday alkalmával lesznek a leárazások, mert azon sokat buknának.

2016. nov. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 es jól mondja! kinéztem egy s 6 edgét már hetekkel ezelött akkor 175 volt, most már pár napja felvitték 180 ra! így majd leárazzák 12 százalékkal nem 10 el, aztán azt hiszed hogy most megéri megvenni mert milyen sokat elengednek
2016. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát tényleg... szerintem is elég gáz volt. Végignéztem vagy 30 oldalt. Találkoztam még kemény 3% leárazással is, a zöme 10 meg 15 % volt. Nevetséges az "akár 80%" promóció. Inkább kijavították volna erre: "akár 80%...is lehetne de nem" ;)
2016. nov. 21. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!