Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A GAMER laptopok mindig...

A GAMER laptopok mindig ennyibe fognak kerülni? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy igazán jó gamer laptopot (tehát 350-400k forint) amire most persze nincs pénzem, néhány évig mindenképp kellene gyűjtögetnem.


A kérdésemet úgy értem, hogy összegyűjtöm a pénzt pár év alatt, és amikorra meglesz, 2-4 év múlva is ilyen áron lesznek az ilyen gamer laptopok? Tehát ugye nem fognak drágulni azért mert addigra valószínűleg többet tudnak majd?

És akkor nem kell újabb és újabb évekig gyűjtenem pluszba és soha nem vehetem meg... bár ez a laptop gondolom nem olyan ami felfele megy :) ?


2016. nov. 27. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
A jó gamer laptopok mindig drágák lesznek.
2016. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem ez volt a kerdesem. Ha elolvasod lathatod h ezzel en is tisztaban vagyok.
2016. nov. 27. 11:59
 3/3 anonim válasza:
Szia! Vettél laptopot?
2021. nov. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!