Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy HP Pavilion 17-E050...

Jancsika000 kérdése:

Vettem egy HP Pavilion 17-E050SH Laptopot 130ért az ideg öl meg hogy látom lenovo meg acer laptopokat tescoba 15ezerel olcsóbban, jóval erősebb hardverekkel. Miért kerül ennyibe ez a sz. R? Ahogy a játékokat viszi pff az 50ezres laptopok viszik így.

Figyelt kérdés

Erröl a laptoprol van szó :

www.ipon.hu/webshop/product/hp_pavilion_17_e050sh_e6a88ea_fekete/504522

Vs. (Most ez a tescoba 115ezer)

www.edigital.hu/Notebook/Lenovo_IdeaPad_G505s_59-390290_(8GB)_notebook-p363082.html



#HP Pavilion 17-E050SH E6A88EA Fekete #AMD A4 5000m #Radeon HD 8330
2013. nov. 11. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát meg kell mondjam, hogy tényleg megszívtad.

Egyébként mit, hol és mennyiért adnak az már a boltól függ.

Ha a tesco tudott beszerezni olcsóbban beszerezni ilyen laptopot akkor úgy adja. Lehet neked is csak várnod kellett volna.

2013. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Van valami tapasztalatod ezzel a géppel,vagy hallotál mán róla valamit,4magos fu mondom istenkirály nem tudtam utánanézni a hardvereknek... kalap kaki játékra

De szerinted miért van eza gép ilyen árba,nem értem.

Vagy a balekok megveszik ennyi :S ?

2013. nov. 11. 20:08
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát tudod, amennyit szórakoznak az árakkal, úgy gyakorlatilag minden szart rá tudnak sózni a buta emberekre xD

Mondjuk ez nem vicces, főleg hogy kihasználják az embert, de ilyen világba élünk.

Mellesleg az a Lenovo IdeaPad se valami csúcs szuper laptop, csak 1-2%-al jobb mint a HP-s, persze teljesítményben nézem csak.(Ilyenkor nem csak a RAM, meg a HDD nagyságát kell nézni.)

No meg laptopot nem is igazán éri meg 150-160 alatt venni, ha olyat akarsz, amin jót lehet Gamelni.

Mondjuk azért valamennyit nyertél volna azon a teszkós szaron, mondjuk én úgy vagyok vele, hogy a Lenovo egy elég szar márka, főleg ha a gépszerelési tapasztalataimra hivatkozok. Gondolom a teszkóba most árulják a selejtet, vagy mitudomén már mit :)

2013. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Processort néztem hogy 4magos,ilyet hog integrált vga van csak benne különáló nincs,gép hiányába nem tudtam utánanézni ezeknek,Itt a legnagyobb probléma hogy ritka fajta a processor tokozása,még ha akarnám se tudnám nagyon kicserélni AMD FM2 tokozásnál rádobnék vagy 15-20ezret és mán egész jó lenne.Ilyen processort nem találtam sehol se neten mint ami nekem van,hogy erősebbre lecserélném.Mindegy várok még nem lesz addig elnetezek rajta meg filmet nézek :D Meg 5órát bír az akksija :P :).Lenovo,Acer,HP.f mit számítanak a márkanevek csak az a lényeg ami bbennük van nem?
2013. nov. 11. 20:32
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát már kb csak az a lényeg hogy mi van benne, kivéve a Lenovo-nál, meg az Acer-nél, mert régen mint ha csak valami porcelánba tették volna a cuccot és alig lehetett őket szervizelni ha volt valami.

Amúgy már a Dell se az ami volt, az pl erőlteti már nyakra főre a Windows 8-at, szóval a márka már felejtős lehet, mondjuk inkább a HP, Dell, Asus az ami még elfogadható a laptopok terén, persze itt is nézni kell a konfigot, meg az árat is.

2013. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ami az enyémbe van processor foglalat szerinted lesz arra tágabb választék meg,lehetlesz venni is.Meg ha játszani is akarok néha akkor adjam el ezt és vegyek másikat?
2013. nov. 11. 21:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, főleg hogy laptopokba a processzor csere eléggé maceráns, már ha egyáltalán lehetséges a csere, de ilyen konfig esetén semmit nem érsz vele, ha lecseréled a processzort. A laptop lecserélésével többre mész elhiheted nekem.
2013. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

:(

Ennek a benchmark-ja 1900 ha veszek bele egy 3000pontszámu körülit amiben jóval erősebb vga-van azért abban már észre lehet venni nem?

Tudsz esetleg ajánlani valamilyet használtat,ami árban is ennek az ára körül van?

2013. nov. 11. 21:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom mi bajod van ezzel a HP-s laptoppal, én felhúztam a vga-t rajta és tökéletesen futnak Médiumon a játékok (BF4) szerintem fasza laptop :)..

Úgye bár ebből a laptopból 2 fajta van, van a 17-E050SH amiben AMD Radeon HD 8330 (legfeljebb 1,98 GB) vga foglal helyet. Bár ez nem a legerősebb vga amit láttam, de szerintem nem olyan rossz, prociban tényleg gyengébb, de ez van :). nálam Win 8.1 fut 64bit változat, és tökéletes játékokra :). Remélem meg oldódót a problémád vele kapcsolatban!.


(Ez csak a személyes véleményem)

2014. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 RoliBond007 válasza:
Elöttem válaszolónak meg mindenki másnak: hogy lehet a vga-t húzni? hp pavilion 17-e050sh - AMD Radeon HD8330
2014. jan. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!